icon

My Town : Home Dollhouse

5.89 için
Android

4.0

11

Aktivitelerle dolu bir eğlenceli oyuncak evi

611.5k

Bu uygulamayı oyla

+3

Eğlenceli, eğitici bir oyun olan My Town: Home Dollhouse'da sonsuz maceralara katılın. Küçük çocuklar için tasarlanan bu oyun, çocukların oynaması ve iletişim kurması için her türlü şeylerle dolu bir oyuncak eve sahiptir!

Bu rahat oyunda, tek sınır hayal gücünüz! Çocukların doğrudan ya da oyunun eğlenceli karakterlerinden birini kullanarak etkileşimde bulunabilmeleri için altı farklı oda mevcuttur. Sadece bu değil, çiçek dikmekten ve sulamadan, radyoyu açmaya, aileyi her türlü kıyafetle giydirmeye kadar pek çok aktivite mevcuttur.

Bu eğitici oyun, dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır ve tüm aktiviteler cihazınızın dokunmatik ekranına dokunarak veya kaydırarak tamamlanabilir. Yeni odaları keşfetmek veya nesneleri taşımak için ekranı kaydırın.

My Town: Home Dollhouse çocuklar için tonlarca etkinliğe sahip harika, rahat bir oyundur. Çocukların hayal güçlerinin hareketli geçmesine izin veren, zaman sınırlaması ya da bitirilmesi gereken görevlerin bulunmadığı eğlenceli bir oyuncak evi!
X